זוגיות זוגיות
  0 צפיות, 0 עצות ו-0 דירוגי עצות. 335722

נשואים כמה חודשים וכבר הגיעה הדרמה

אלינור בת 35 | כתבה את השאלה ב-13/09/21 בשעה 20:40

אויי אלוהים.. פשוט לא מאמינה שזה קורה לי. אני לא יודעת מאיפה להתחיל אפילו.. אוקיי אז נתחיל מהתחלה..
הכרתי את בעלי לפני הקורונה, יצאנו כמה חודשים וחצי שנה אחרי עברנו לגור יחד, ואז הוא הציע לי נישואים. הסכמתי. מאוהבים עד הגג.. החתונה התבטלה. הוא חזר בו ואמר שהוא לא מרגיש בטוח בנישואים וגם לא בטוח שהוא רוצה לעשות משפחה. ניפרדנו.. חזרנו אחרי 3 חודשים שבהם הוא כבר הספיק לעזוב את הדירה, אני נשברתי לרסיסים, וכשחזרנו החלטנו להתחתן.. והתחתנו.

עכשיו הוא אומר שהוא כן רוצה משפחה, והוא כבר כמה שבועות בהפסקה מהטוסטסטרון שהוא היה לוקח, והוא פשוט אדם אחר. אין לנו סקס, אין לו אנרגיה, ואני מנסה להרים לו את המצב רוח עד כמה שאפשר, אבל זה גדול אליי.

הוא גם מבוגר ממני בהרבה שנים, ויש ביננו איזה סיפור דרמאטי (שהתחיל הקשר הייתי מאוהבת במישהו, וגם בחודש הראשון כשיצאנו עוד הרגשתי לעצמי להיות עם אחרים ובין לבין גם התחלתי להרגיש אליו ואמרתי לו שאני אוהבת אותו אבל לא ממש רציתי להיקשר רגשית כי נפגעתי קשות קודם)

בקיצור.. היה ועדיין קיים ביננו משבר אמון גדול, שבו הוא לא מבין איך מישהי יכולה להגיד ״אני אוהבת אותך״ ולשכב עם אחרים? אבל גאד!!! היינו חודש ביחד(!) וגם.. סיפרתי לו על זה, פתחתי הכל, לא שמרתי כלום לעצמי, והוא החליט להישאר- ואז עזב.. ואז חזר שוב, אז מה עכשיו??

הכי עצוב בכל הדראמה הזו זה שהוא בעצמו שיקר לי, על הגיל שלו, ואפילו חגגנו לו יומולדת שרק אחריה גיליתי את הגיל האמיתי. היה לי כבר אז ברור שיש לי עסק עם מישהו שיש לו הרבה משקעים, וחוסר ביטחון, אבל אלוהים.. גם ראיתי בו ואני עדיין רואה בו את הבנאדם המדהים איתו התחתנתי ובו התאהבתי.

אני פשוט.. לא יודעת מה לעשות. היום דיברתי עם ידיד בטלפון וזה פשוט הציף לו הכל. הוא נזכר איך שפעם ה״ידיד״ שהייתי מזכירה היה יותר מידיד, והוא פשוט זרק לי את זה לפנים היום ואמר:״אמרת לי ידיד, ואז שכבת איתו״. כמה וכמה פעמים.. בחיים לא דיברו אליי ככה. ואני פשוט לא יכולה להאמין שבעלי מדבר אליי ככה.

מכל מה שכתבתי.. אני יודעת שהוא רגיש, ושחוסר בטוסטסטרון יכול להשפיע קשות על גברים (פיזית ונפשית), ושהדראמה ביננו והמשקעים מהעבר לא מרפים ממנו, אבל מה אני יכולה לעשות? איך אני גורמת לו להתעורר על החיים שלו? אני חושבת שאני מראה לו שאני אוהבת אותו מידי, ובלי תנאי, ויש מצב שהשתן קצת עלה לו לראש. עם כל הכבוד.. הוא שיקר לי.. הוא בחר בנו.. והחלטנו להמשיך קדימה.. אז.. אני רוצה למצוא את הגישה שתזכיר לו שאני לא מובנת מאליה ושאם הוא ימשיך לפגוע בי אני פשוט לא אהיה שם, אני רק לא יודעת איך עושים את זה.

 
הזמן
 
דווח
 
נהל

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (9) מהטובות מהפחות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור
עוד שאלות

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

שאלות חדשות ב AskPeople  

טוען...
הצג עוד שאלות חדשות