בין הסדינים בין הסדינים
  0 צפיות, 0 עצות ו-0 דירוגי עצות. 340310

הבת שלי שוקלת להיכנס לפורנו. מה לעשות?

רבקה בת 55 | כתבה את השאלה ב-19/11/21 בשעה 17:06

שלום.
יש לי בת יחידה שהיא הדבר הכי יקר לי בעולם הזה. בצבא כולם אהבו אותו, ברחוב כולם מכירים אותה ואוהבים אותה וכמובן שגם בתיכון היו לה המון חברים וחברות. היא בחורה עם ראש על הכתפיים בת 25, סיימה תואר בהנדסת תוכנה, חכמה, נבונה, מבינה את החיים ואת האנשים סביבה. יודעת להתחבר ולהתחבב בקלות וגם להגן על עצמה ועל כבודה. היא מסבה לי כל כך הרבה אושר וגאווה.
אלא...שלפני כשבוע ניהלנו שיחה שהשאירה אותי פעורת פה עד עכשיו. למרות שהיא בזוגיות, היא בחורה ממש יפה וחתיכה, ולמרות שהיא מתפרנסת מאוד יפה לגילה...היא שאלה אותי אם כדאי לה ואם "אני מרשה" לה ללכת לתעשיית הפורנו.
לא ידעתי ואני עדיין לא יודעת מה לענות לה. לא ברור לי בכלל מאיפה השאלה הזאת נפלה עליי פתאום מהילדה שלי. אף פעם לא התעללו בה, הייתה לה ילדות נורמטיבית, אף פעם היא סבלה מדיכאון או חרדות או שהייתה צריכה שיחות עם פסיכולוגים וכל העניינים האלה. טוב לה בחיים, הולך לה בחיים, הכל ממש הולך לה קלף ופתאום באה השטות הזאת. בשיחה הקצרה שלנו שאלתי "למה?" והיא אמרה שזה מרתק אותה, שזה תפקיד שיגרום לזה שאנשים יעריצו אותה ועוד כל מיני תירוצים.
אני יודעת שפורנו זה קודם כל כתם לכל החיים. אם היא תופיע בסרטון שיופץ באיטרנט כל המדינה ישר תדע על זה. אני מבינה שזו תעשייה שלוקחת בחורות צעירות והורסות אותן נפשית ופיסית. ברור לי שזה מקום שבנוסף לכל הצרות אפשר גם להידבק באיידס או במחלות מין אחרות כי מעודדים את השחקנים לשכב בלי אמצעי מניעה.
בבקשה, אני מתחננת, תעזרו לי. הבת שלי צריכה טיפול פסיכולוגי או שזה סתם מרד נעורים מאוחר שלה? אני באמת עובדת עצות.

עדכון מרבקה, שואלת השאלה 2021-11-24 10:50:24

תודה לכל מי שהתייחס לשאלה שלי.
הראיתי לה סרטונים מהאינטרנט על תעשיית הפורנו, על הניצול ועל הסבל הנפשי והפיסי שנגרם לבחורות הצעירות האלה. בחרתי בכוונה סרטונים קשים, כאלה שמדברים על מחלות מין, כאלה שנכנסים בהם לפרטים כואבים ומפורטים.
בינתיים היא התחילה להסס והיא אמרה לי שהיא שוקלת את זה. כשהיא אמרה שהיא עוד "רוצה לחשוב על זה" רציתי להעיף לה כאפה מצלצלת. אני מאוד מקווה שאני אצליח להוריד אותה מהרעיון ההזוי והנוראי הזו. לא ברור מאיפה זה נכנס לה לראש, בכל אופן תודה לכם.
שמור עדכון
 
הזמן
 
דווח
 
נהל

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (21) מהטובות מהפחות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בין הסדינים"

חדשות במדור
אקראיות במדור
עוד שאלות

שאלות חדשות ב AskPeople  

טוען...
הצג עוד שאלות חדשות