0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

המלצות סוויס סיסטם על בחירת כרית השינה שלכם

מערכת AskPeople | הטיפ פורסם ב-16/11/21 בשעה 12:18

המלצות סוויס סיסטם על בחירת כרית השינה שלכם
קרדיט תמונה: pixabay

כרית לא נוחה? קמים עם כאבי גב או צוואר כל בוקר? ייתכן וזה קשור דווקא לכרית שלכם ובכלל לא למיטה. לפניכם המלצות חברת סוויס סיסטם שיעשו לכם סדר כיצד לבחור כרית מתאימה.

 

ישראלים רבים מחפשים איך לבחור כרית שינה איכותית, סוויס סיסטם ממליצה לכם על הדרך הטובה ביותר לשינה טובה. כיצד כרית שינה טובה עוזרת לאיכות השינה? איך בוחרים כרית שינה? והאם כרית איכותית מספיקה לצמצום הפרעות השינה?

 

המלצות סוויס סיסטם על חשיבות הכרית במהלך השינה שלכם

 

מי מאיתנו לא ישן בעבר על כריות רכות מדי או כאילו שאינן מתאימות לאזור הצוואר וכתפיים? לילה אחד או יותר של שינה על כרית שאינה איכותית או כרית זולה, עלול לעלות לנו ביוקר מבחינה בריאותית ורגשית ולפגוע באיכות החיים בטווח הארוך.

בזמן שמיטה איכותית אחראית לתמיכה לגב, כרית שינה איכותית מספקת תמיכה אחידה לאזור הצוואר והכתפיים ומורידה את העומס על אזורים אלו.

לאחר לילה של שינה על כרית שאינה מותאמת אליכם סביר להניח שתרגישו כאבים ושרירים תפוסים, אם הדבר חוזר על עצמו כדאי להתחיל לחפש כרית חדשה.

 

בשוק הכריות תוכלו למצוא מגוון כריות עם סוגים שונים של מילוי (נוצות, כותנה, קצף זיכרון, כריות אורטופדיות ועוד) ודרגות קושי, אלא אם מדובר על כריות גדולות מיוחדות, הגדלים של סוגי הכריות השונים יגיעו לרוב בגודל זהה.

בבחירת כרית שינה מומלץ לקחת בחשבון את תנוחות השינה שלכם, כך למשל שינה על הצד תצריך מכם כרית המותאמת לאזור הברכיים ותוריד את הלחץ על עמוד השדרה, אם אתם רגילים לישון על הבטן מומלץ לבחור כרית דקה.

ומה לגבי מזרן? זכרו שגם אם בחרתם כרית איכותית, עליכם לדאוג גם למזרן איכותי שיתאים עצמו אליכם, סוויס סיסטם מציעה מבחר גדול של מיטות מתכווננות ומיטות חכמות.

 

איך יודעים מתי צריך להחליף כרית? 3 המלצות של סוויס סיסטם:

 

כרית שינה ממוצעת מומלץ להחליף כל שנתיים, כרית בעלת ספוג שחוזר למצבו המקורי מומלץ להחליף כל שלוש שנים.

כדי לבחון אם אתם צריכים להחליף כרית, מומלץ לבחון מספר היבטים:

 

● איך אתם קמים אחרי שינה על הכרית? אם תופעת שרירים תפוסים או כואבים באזורי הצוואר והכתפיים לאחר השינה היא נפוצה, כדאי לבדוק את הכרית שלכם ולשקול להחליף לכרית אחרת המתאימה את עצמה למבנה שלכם.
אם מדובר על מקרים נקודתיים, בדקו האם הבעיה אינה נובעת מהכרית אלא מבעיה רפואית אחרת.

 

● האם הכרית חוזרת למצבה המקורי? לחצו על הכרית, הפעילו כוח בזמן שהכרית מקופלת ובדקו והאם הכרית חזרה למצבה המקורית טרם הפעלת הכוח, אם הכרית לא חזרה למצבה המקורי או שחזרה חלקית, הגיע הזמן לחפש כרית חדשה.

 

● איך הכרית נראית? חלק מכיסויי הכרית ניתנים לשטיפה במכונת כביסה או ידנית, אלו יסייעו לכם לשמור על איכות הכרית לאורך זמן.
במידה ועל תכולת הכרית מופיעים סימני זיעה, סמנים ירוקים, ריח לא נעים וכל סימן אחר שלא קשור לעיצוב של הכרית, יש להחליף את הכרית.

 

 

 

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה

טרם נכתבו תגובות. כתיבת תגובה כעת