0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

כל השאלות שצריך לשאול לפני שמזמינים מגשי אירוח

מערכת AskPeople | הטיפ פורסם ב-01/05/22 בשעה 12:58

כל השאלות שצריך לשאול לפני שמזמינים מגשי אירוח

לפני שאנחנו מזמינים שירות מסוים לאירוע, אז באופן טבעי, אנחנו מבררים עם חברים ובני משפחה אילו שאלות עלינו לשאול את הספקים השונים, בשביל שנוכל לדעת מה לברר וכיצד להחליט, האם ברצוננו לעבוד עם ספק כזה או אחר. כך אנחנו עושים כשאנחנו מזמינים צלמים, תקליטנים, או כל שירות אחר לאירוע.

כך עלינו לנהוג גם כשאנחנו שוכרים שירות מגשי אירוח, בין אם זה לאירוע פרטי ובין אם זה עבור אירועי עסקי, בין אם זה לאירוע גדול ובין אם זה לאירוע קטן. כידוע, החלק של האוכל הוא מהותי מאוד בכל אירוע, ואין זה משנה אם אנחנו מספקים אותו באמצעות חברת קייטרינג המגישה מנות לשולחנות או כזו המספקת לנו מגשי אירוח, אזי שעלינו להכין רשימה של שאלות שנוכל לברר ועל פיהן נחליט עם מי נרצה לעבוד.

 

בחלק הבא של המאמר אנחנו נציג מספר שאלות שחשוב לברר, למה הן חשובות ומה התשובות שאנחנו נצפה לקבל. לפני כן נסביר בקצרה איך אנחנו יכולים לקבל מידע על מגשי אירוח של חברות, בשביל שנוכל להתרשם מהם ומהחברה עצמה.

 

מקורות מידע על מגשי אירוח


בעיקרון, הדרך הטובה ביותר להתרשם היא באמצעות האינטרנט, אתרים ועמודים ברשתות חברתיות. חשוב שאנחנו נתייחס לא רק לתמונות אלא גם לתיאור והתכולות של כל מגש בשביל שנוכל לדעת מה כולל כל מגש.

 

יחד עם זאת, יהיה נכון מצידנו גם ליצור קשר עם החברה ולקבל ממנה פרטים מלאים יותר, וכן אם אנחנו יכולים להתרשם מהעבודה של החברה באירוע כזה או אחר, בשביל לראות איך היא עובדת בשטח באופן מעשי ולא רק דרך המלצות או הסברים של עובדי החברה.

 

שאלות שחשוב לברר לפני שמזמינים שירות מגשי אירוח


שאלה ראשונה, ממה מורכב כל מגש, מתי מכינים אותו, מתי רוכשים את המרכיבים השונים. זה חשוב מאחר ונרצה שהמנות יהיו טריות, בפרט אם מדובר בסלטים. לא נרצה להציע לאורחים שלנו סלט עם ירקות מאתמול או שלשום.

 

שאלה שנייה, יש לברר מתי החברה מספקת לנו את המגשים ובאילו תנאים. שאלה זו חשובה בשביל לדעת מתי בדיוק אנחנו אמורים לקבל את המגשים כדי שנוכל להתארגן ולדעת איך לאחסן את המגשים ולשמור עליהם עד האירוע. יהיה נכון שהמגשים יגיעו אלינו ביום האירוע מספר שעות לפני שהוא מתחיל (אלא אם זה סופ"ש ואז ייתכן וזה יהיה יום קודם).

 

שאלה שלישית, עלינו לברר האם חברה מספקת רק מגשים או גם אפשרות לצוות מקצועי שיעזור לנו בסידור ובארגון, כולל מלצרים שיעברו בין האורחים, או שמא עלינו לארגן צוות כזה.

 

שאלה רביעית, רצוי לברר עם איזו כשרות החברה עובדת בשביל לדעת אם זה יתאים לאופי האורחים שלנו.

שאלה חמישית, יש לברר האם החברה יכולה לספק לנו מגשים על פי הזמנה אישית, דברים שאינם נמצאים בתפריט המקורי, במידה ואנחנו מעוניינים להציע דברים יוצאי דופן לאורחים שלנו.

 

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה

טרם נכתבו תגובות. כתיבת תגובה כעת