0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

כיריים אינדוקציה – כל התשובות לשאלות שרציתם לשאול

מערכת AskPeople | הטיפ פורסם ב-23/06/22 בשעה 15:22

כיריים אינדוקציה – כל התשובות לשאלות שרציתם לשאול

כיריים אינדוקציה הפכו מאוד פופולאריות בארץ ובעולם בעשור האחרון, בעיקר בעקבות נוחות השימוש בהן והיתרונות הרבים שהן מביאות איתן. ובכל זאת זה מוצר דיי חדשני לחלק מאיתנו וכזה שאנחנו עדיין לא יודעים את הכול לגביו, אז הנה תשובות לשאלות הכי נפוצות שבטח שאלתם את עצמכם בכל הנוגע לכיריים אינדוקציה.


האם כיריים אינדוקציה מתאימות לכל אחד ולכל מטבח?

 

הרבה אנשים חוששים שהכיריים הללו מאוד טכנולוגיות ומסובכות ושהם לא יבינו את השימוש בהן, אך האמת היא שהשימוש בכיריים אינדוקציה יותר פשוט מתפעול הטלוויזיה הביתית שלכם. הכיריים יתאימו לכל אדם עם הבנה הכי בסיסית בלחצנים. בנוסף הכיריים מתאימות לכל מטבח עם הכנה לכיריים וגם משדרגות באופן משמעותי את מראה המטבח, שכן הן נותנות מראה יותר חדשני וטכנולוגי לחלל שהן נמצאות בו.


האם צריך שקע מיוחד לכיריים אינדוקציה?

 

כיריים אינדוקציה מצריכות שקע תלת פאזי על מנת לעבוד בצורה רציפה ובטוחה. קחו בחשבון שברוב הבתים החדשים השקע כבר קיים ובמידה ולא תמיד תוכלו לטלפן לחשמלאי שיעשה את זה בקלות ובמהירות.
האם צריך קולט אדים מיוחד לכיריים אינדוקציה?

 

האמת היא שכן, אך זה לא חובה. משטח הזכוכית של הכיריים אינדוקציה צובר יותר לחות ממשטח רגיל ולכן ההמלצה היא לרכוש קולט אדים שיודע להתמודד עם הלחות. לרוב הקולטי אדים הללו יהיו בזווית של 45 מעלות, על מנת שהאדים והלחות שנשאבים יצטברו במיכל ייעודי ולא יטפטפו בחזרה אל משטח האינדוקציה כמו בקולט אדים ישר. כמובן שזה בגדר המלצה בלבד וזה לא חובה אם כבר יש לכם קולט אדים בבית. ובכל זאת קחו בחשבון שקולט אדים ייעודי לאינדוקציה ישפר את חווית השימוש והבישול שלכם בכיריים הללו.


האם ישנם דגמים מיוחדים של כיריים אינדוקציה?

 

כיום בעידן המודרני יש המון דגמים חדשניים ומשופרים של כיריים אינדוקציה, החל מכיריים שהביצועים שלהם הרבה יותר טובים מאשר פעם, כמו להבה שמגיעה לחום מקסימלי במיידי ואין צורך להמתין, הדמיה ויזואלית של אש חיה באמצעות אורות כחולים סביב משטח הלהבה, תוכנות בטיחות משופרות על מנת למנוע מקרי אסון ועוד. בנוסף קיימים היום דגמים של כיריים אינדוקציה שעל פניהן נמצא משטח גמיש שהוא בעצם להבה גדולה שעליה ניתן למקם עליה כמה סירים בצורה גמישה יותר, או מחבת גריל ארוכה. זה יכול להתאים לאנשים שמעוניינים למקסם את חווית הבישול שלהם במטבח באמצעות הכיריים אינדוקציה.

 

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה

טרם נכתבו תגובות. כתיבת תגובה כעת